Par uzņēmumu

SIA "Zvejnieku saimniecība IRBE"

Kopš 1998. gada nodarbojas ar rūpniecisko zveju Rīgas jūras līcī aiz piekrastes joslas. Patreiz uzņēmuma īpašumā ir 7 zvejas kuģi, kuri bāzējas Rojas ostā un zvejo reņģes un brētliņas. SIA „Zvejnieku saimniecība IRBE” ir lielākais zvejniecības uzņēmums Latvijā, kas nodarbojas ar rūpniecisko zveju Rīgas jūras līča ūdeņos un piedāvā zivis visa gada garumā. 2005.gadā ekspluatācijā tika nodota jauna ražošanas ēka kur šķiro nozvejotās zivis un uzglabā sagatavotās izejvielas.

Papildus esošajai ražošanas ēkai 2007. gadā ekspluatācijā tika nodotas zivju ātrsaldēšanas iekārtas ar jaudu 80 t/diennaktī, saldēto zivju uzglabāšanas kameras ar ietilpību - 800 tonnas. Šobrīd pēc telpu paplašināšanas iespējams uzglabāt zivis saldētā veidā līdz 1500 tonnām. Uzstādītas zivju griešanas un filetēšanas iekārtas. Pašu zvejotās zivis (reņģes, brētliņas, salakas) tiek nogādātas zivju apstrādes rūpnīcā, kur tās tiek sašķirotas, atvēsinātas, sagatavoti zivju liemeņi un filejas. Kuģu un zivju šķirotavas vajadzībām tiek ražots ledus un nodrošināts zivju taras apmaiņas serviss.

Vasarā - 2017. gadā, darbību uzsāk otra rūpnīca - zivju produktu pārstrādes un gatavās produkcijas ražotne. Ieviešot jaunas tehnoloģijas, attīstot un paplašinot uzņēmumu, klientiem varam piedāvāt daudzus jaunus produktus. Šobrīd "Zvejnieku saimniecība IRBE" ražo daudzveidīgu gatavo produkciju no jūras un okeāna zivīm. Mūsu produkcijas sortiments arvien tiek paplašināts, bet galvenā priekšrocība ir nozvejoto zivju īsais ceļš (200 metri) no kuģa līdz ražotnei. Pašu nozvejotās zivis tūlīt no jūras svaigas nonāk rūpnīcā uz pārstrādi. No kvalitatīvām un svaigām izejvielām mēs ražojam augstākās kvalitātes produktus.

Savu produkciju eksportējam uz daudzām pasaules valstīm – Igauniju, Lietuvu, Somiju, Zviedriju, Vāciju, Angliju, Ukrainu, Moldāviju, Izraēlu, Kanādu, Rumāniju, Poliju, Īriju, Grieķiju, Dāniju, Ameriku, Kipru, Austrāliju, Turkmenistānu, Bulgāriju, Itāliju, Spāniju. "Zvejnieku saimniecība IRBE" turpinās modernizēt, attīstīt un paplašināt ražošanu, jo jaunu tehnoloģiju ieviešana, jaunu produktu klāsta paplašināšana un izstrāde, kvalitatīvas produkcijas ražošana ar stabilu un nemainīgu kvalitāti ir uzņēmuma nemitīgās attīstības stratēģija, bet galvenais mērķis - ražot augstākās kvalitātes produktus katra gardēža izsmalcinātai gaumei.