Mūsu produkcija

Kāpēc izvēlēties „Zvejnieku saimniecības IRBE” produkciju?

„Zvejnieku saimniecība IRBE” produkcijas labās īpašības nosaka vairāki aspekti:

Pirmkārt, mūsu uzņēmums bāzējas Rojas ostā. Mēs zvejojam Rīgas jūras līcī reņģes, brētliņas, un nelimitētās zivis, kā piemēram - salakas , apaļos jūras grunduļus un vēja zivis. Zvejas rajoni atrodas salīdzinoši netālu no ostas, kas nodrošina operatīvu nozvejoto zivju izkraušanu un nogādāšānu uz tālāku pārstrādi. Zivis uzreiz pēc nozvejas tiek sašķirotas un saledotas. Mums ir ļoti svarīgi, ka zivis nekavējoši tiek apstrādātas, un, ka produkcija tiek ražota no svaigām izejvielām.

Otrkārt, zivis apstrādājam paši, pēc sašķirošanas tās tūlīt tiek nodotas pārstrādei. Lielākā daļa produkcijas tiek ražota no pašu zvejotām zivīm.

Treškārt, mūsu zvejas kuģi ir salīdzinoši nelieli, tādēļ vienā tralējumā nozvejoto zivju apjoms nav pārmērīgi liels. Tas nodrošina mūsu zvejas kuģu nozvejoto zivju visaugstāko kvalitāti (iespēja zivis satarot izotermiskajos zivju uzglabāšanas un transoportēšanas konteineros un saledot-atvēsināt).

Ceturtkārt, Rīgas jūras līcis ūdeni saņem no lielākajām upēm, kas tajā ietek - tās ir Gauja, Daugava, Lielupe, Salaca. Rīgas Jūras līča sāļums, ir diezgan neliels, ja salīdzinām to ar lielajām jūrām. Tieši tāpēc visgaršīgākās zivis ir tieši Rīgas jūras līcī. Šeit zivis ātrāk sasniedz nārsta vecumu, ātrāk aug, ir treknākas, gaļa ir maigāka un garšīgāka.

Piektkārt, katram produkta veidam tiek izstrādāta individuāla receptūra. Īpaši sagatavoti garšvielu maisījumi, kurus mums piegādā pasaulē atzīti uzņēmumi. Tas piešķir produkcijai individuālu “raksturu” un izcilas garšas īpašības.